شگفت انگیز ها

پیشنهاد شگفت‌انگیز چیست؟

در « پیشنهاد شگفت‌انگیز » ، کالاهایی که " تخفیف و موجودی بسیار بالا " دارند در صفحه اول وب سایت ، در قسمتی با همین عنوان یعنی «پیشنهاد شگفت‌انگیز» نمایش داده می‌شوند که می‌تواند در بازه‌های زمانی محدود در هفته می باشد. این لیست به صورت هفتگی بروز می گردد و فرصت خرید با تخفیفات ویژه را به مدت یک هفته برای رفاه حال شما عزیزان فراهم می آورد. 

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

طعمه ماهیگیری لور چند تکه تاکاهاما ( شناگر )

630,000 595,555 تومان
این لور با طراحی بسیار نزدیک به واقیت به بازار عرضه گردیده است . لور فعلی تشکیل شده از 8 تیکه مجزا با حرکت فوق العاده زیبا در آب که در فریب ماهی ها اصلی ترین کاربرد لور را دارا خواهد بود. این محصول از پلاستیک ABS درجه یک ساخته شده است.وزن خالص این لور 27 گرم می باشد. طول مفید این لور 13.7 سانتی متر می باشد. در این لور از چشم های فریب سه بعدی بهره برده اند. این طعمه از طراحی های بسیار جدید سال جاری است. این لور دارای دو عدد قلاب سه فیش است . طعمه از طعمه های با جنس سخت برای ماهیگیری هست. محل های مناسب استفاده از این لور رودخانه ها ، سد ها ، دریاچه ها ، دریا و آب های آزاد می باشد. حرکت نرم لور بدون تاثیر از دمای سرد یا گرم آب به صورت یک ماهی طبیعی می باشد. مناسب تمام ماهی های شکاری مانند ، هامور ، سوف ، قزل آلا و ... می باشد.
12٪

چوب ماهیگیری بیت کستینگ دو تکه کنگو 180

2,813,000 2,487,500 تومان
در صورتی که صیاد نیاز به پرتاب های متوالی داشته باشد تا با کمترین زمان ، آبزی موردنظر را صید نماید ، باید از این نوع چوب استفاده کند. این مدل با تعبیه یک جای مخصوص برای استقرار انگشت اشاره در قسمت پایین آن ، کاربری آن را آسان تر نموده است و به همراه چرخ های بایت کستینگ استفاده می گردد. از ویژگی های  بارز این چوب ها آن است که حلقه های عبور نخ ماهیگیری آن نیز در بالای چوب قرار می گیرد. این چوب به همراه چرخ های مخصوص کستینگ ( چرخ بیت کستینگ ) استفاده می شود . چوب اسپین کستینگ (Spin Casting Rod) و چوب بیت کستینگ (Bait Casting Rod) بسیار شبیه هم بوده و امروزه به طور مشترک به آن‌ها چوب‌های کستینگ گفته می‌شود. پایه چرخ آنان دارای شکل خاصی است و برعکس چوب‌های دیگر در بالای چوب قرار می گیرد زیرا که حلقه‌های هدایت نخ رو به بالاست، و روی دسته مکان ماشه مانندی برای قرار گیری انگشت اشاره وجود دارد. از آنجا که نوع چرخ هایی که روی آن قرار دارد از نوع کستینگ بوده در نتیجه ماهیگیر برای پرتاب‌های متوالی مشکلی نخواهد داشت.

چرخ ماهیگیری بیت کستینگ چپ ویولت

3,000,000 2,890,000 تومان
چرخ بیت کستینگ  برای درگ 8 کیلوگرم می باشد کنترل بسیار عالی و راحت برای لانسه کشی در اختیار ماهیگیر قرار می دهد انتخاب حرفه ای می باشد گیر بکس 7:2.1 مناسب دریا ، رود خانه و سد قطعا یک ماهیگیری لذت بخش هدیه می دهد . استفاده از این چرخ با چوب بیت کستینگ پیشنهاد می گردد.  تعداد بلبرینگ 7 و نسبت دنده ها 7.2:1 می باشد . دارای 25 حالت ترمزی و تنظیم فاصله اسپول تا ترمز می باشد. اسپول و دستگیره کاملا فلزی از جنس آلومینیوم و رنگ های مقاوم می باشد.
32٪

طعمه ماهیگیری لور کیوتو شب رنگ سبز فسفری

115,000 78,940 تومان
لور کیوتو با قابلیت درخشش در شب و شب رنگ بودن ،گوی رقابت در دسته طعمه مصنوعی برای صید ماهی شکاری را ربوده است. طعمه شب رنگ کیوتو مجهز به دو ردیف قلاب به تعداد هر ردیف 15 عدد می باشد که این امر احتمال فرار ماهی حتی در گزش های تستی رو هم به کمترین حد ممکن می رساند. لور شب رنگ کیوتو با طراحی نوین خود،قابلیت صید به مراتب راحت تری را برای انواع ماهی های شکاری با گزش بسیار بالا در آب های شفاف و تیره را فراهم کرده است. رنگ خاص این طعمه از برترین ایده های طراحی چند سال اخیر بوده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این محصول از ABS درجه یک ساخته شده است. طراحان و تولید کنندگان با استفاده از بهترین متریال در فراوری این محصول با فرمول خاص خود مزیت استفاده در آب های شیرین و شور را ایجاد کرده اند. وزن خالص این لور 14گرم و طول مفید این لور 10سانتیمتر می باشد. این طعمه از طعمه های جنس سخت برای ماهیگیری می باشد. محل های مناسب استفاده از این لور دریا ها ، رودخانه ها ، سد ها ، دریاچه ها و آب های آزاد می باشد. مناسب تمام ماهی های شکاری کوچک و بزرگ می باشد. رنگ بدنه سبز فسفری می باشد .
16٪

طعمه ماهیگیری لور نرم سگ ماهی 8

38,000 32,000 تومان
بهترین انتخاب طعمه برای شکار ماهی که فارغ از فصل و روز شب دارد انتخاب بچه ماهی هست این طعمه با نداشتن قلاب اضافه به ماهیگیر کمک می کند تا وابسته به مدل ماهی مورد نظر خودش قلاب متناسب را استفاده کند و بعد از استفاده مجدد قلاب را در آورده برای ماهیگیری بعدی خودش باز هم از بچه ماهی بتواند استفاده کند

دسته‌بندی