اخبار و آموزش

تمام دانستنی ها درباره چرخ های ماهیگیری  " بیت کستینگ "

تمام دانستنی ها درباره چرخ های ماهیگیری " بیت کستینگ "

در این مقاله کوشیدیم بخش بزرگی از سوالات شما عزیزان درباره چرخ های ماهیگیری بیت کستیگ را پاسخ دهیم . "با ما بست " فعال در عرصه محصولات و لوازم ماهیگیری همیشه برآن است که به عنوان بزرگترین و به روز ترین مرجع فروشگاه های اینترنتی لوازم ماهیگیری و شکار برای سوالات کاربردی شما کاربران عزیز پاسخ های علمی و فنی مناسب ارایه نماید. چرخ های ماهیگیری بیت کستینگ با توجه به مدت فراگیر شدن کوتاه خود در ایران برای کاربران عزیز ما جزو جذاب ترین موضوعات می باشد. "با ما بست" اولین و کامل ترین مجموعه ارایه دهنده چرخ های ماهیگیری بیت کستینگ در ایران ، با افتخار برای شما عزیزان به راحتی در دسترس قرار داده است.
همه ی چیز های دانستنی درباره چوب های ماهیگیری

همه ی چیز های دانستنی درباره چوب های ماهیگیری

وقتی بیرون می رویم و اولین چوب ماهیگیری خود را می خریم ، نوع ماهی که دنبال می کنیم و پول های زیبایی که خرج می کنیم اغلب دو عامل محدود کننده هستند.  در حالی که ما اکنون مجموعه کاملی را جمع آوری کرده ایم ، این عوامل هنوز ملاحظات کلیدی هستند هنگامی که ما به دنبال چوب ماهیگیری جدید برای افزودن به پکیج ماهیگیری خود هستیم.
مشاهده گونه مهاجم "ماهی سوسماری" در رودخانه کرخه!

مشاهده گونه مهاجم "ماهی سوسماری" در رودخانه کرخه!

رئیس پارک ملی کرخه از مشاهده گونه مهاجم و غیربومی ماهی سوسماری در رودخانه کرخه خبر داد.به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد الوندی؛ رئیس پارک ملی کرخه در صفحه خود در صفحه مجازی از مشاهده گونه مهاجم و غیربومی ماهی سوسماری در رودخانه کرخه خبر داد و نوشت: این گونه احتمالاً از طریق تخلیه آکواریوم یا عمداً وارد آب‌های داخلی شده است. این گونه مهاجم غیربومی خطری جدی برای گونه‌های بومی رودخانه کرخه است.
انتصاب نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی

انتصاب نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی

طی حکمی ار سوی افشین ملایی نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی انتخاب شد. به گزارش ایلنا، در راستای پیشبرد اهداف فدراسیون و انجمن ماهیگیری ورزشی ایران، فعالیت در جهت استعدادیابی و هماهنگی‌های لازم با محیط‌زیست، ترویج فرهنگ ماهیگیری ورزشی با قلاب  «ماهی را  بگیر و رها کن» دوستی با طبیعت، برگزاری مسابقات خانوادگی و حمایت از حضور پررنگ‌تر بانوان و گروه‌های سنی مختلف و تدوین قوانین و مقررات جامع، شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های نقاط مختلف کشور و برنامه‌ریزی راهبردی و اجرایی طی  حکمی امیر مصدق به عنوان نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی ایران منصوب‌ شد.
منابع آبی رودخانه ارس تا 30 درصد با اجرای پروژه داپ کاهش میابد؟!!!

منابع آبی رودخانه ارس تا 30 درصد با اجرای پروژه داپ کاهش میابد؟!!!

هشدار اتاق ایران: اجرا و تکمیل پروژه «داپ» از سوی ترکیه سهم ایران از منابع آبی رودخانه ارس را تا ۳۰ درصد کاهش دهد ، لازم است اقدامات قوی‌تری از سوی ایران در چارچوب دیپلماسی آب در دستور کار قرار گیرد ترابر نیوز:بررسی‌های کمیسیون توسعه پایدار اتاق ایران اعلام کرد: اجرا و تکمیل آناتولی شرقی موسوم به داپ (DAP) کشور ترکیه در آینده نزدیک ممکن است سهم ایران از منابع آبی در حوضه آبریز ارس را بین ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد. قطع یا کاهش آورد رودخانه مرزی ارس توسط ترکیه منجر به مشکلات جدی برای تأمین آب شرب و کشاورزی مناطق پائین‌دست گردد.
همه چیز درباره اردک ماهی ، کوسه آب شیرین...

همه چیز درباره اردک ماهی ، کوسه آب شیرین...

اردک ماهی از نوع شکارچی و مهاجم است و در شکل ظاهری دارای سر که به شکل پوزه اردک پهن شده و دارای یک دهان با تعداد زیادی دندان تیز می‌باشد. این ماهی در میان خزه‌های آب‌های تمیز محل زندگیش به دنبال شکار می گردد و آماده حمله به هر موجود قابل خوردن مثل پرندگان در حال شنا در سطح آب است. این ماهی‌ها می‌توانند تا حداکثر طولی معادل ۱۸۳ سانتی متر رشد کرده و به حداکثر وزنی معادل ۳۵ کیلوگرم برسند. گزارش شده‌است که این ماهی می‌تواند تا ۳۰ سال زندگی کند. آنها شکلی کشیده و اژدر مانند با سری نوک تیز و دندانهای برنده همانند اغلب ماهی های شکارچی دارند. رنگ بدن آن ها خاکستری سبز با خال ها یا لکه‌های آشکار است. اشکال روی بدن اردک ماهی همانند اثر انگشت بوده و هر کدام با شکل ها و الگوهای متفاوت می‌باشند.
ماهی زردپر و انواع آن ...

ماهی زردپر و انواع آن ...

ماهی زرد پر جزء یکی از انواع ماهی ورزشی دنیا محسوب می‌شود. چرا که صید آن نیازمند مهارت‌ها و تکنیک‌های خاصی است که حتماً باید از قبل با آن‌ها آشنا شده باشید. دلیل اهمیت صید ورزشی ماهی زرد پر و محبوبیت صید آن در بین اکثر ماهیگیران ورزشی دنیا را شرح می‌دهیم. اطمینان داریم که اگر ماهی زرد پر و روش‌های صید آن را بشناسید، به طور قطع صید ورزشی آن را بسیار هیجان انگیز و چالشی خواهید یافت. بنابراین با گروه "با ما بست" همراه باشید تا با علت جاذبه و شگفت انگیز بودن ماهی زرد پر و صید آن آشنا شوید.
ماهی کپور و انواع آن...

ماهی کپور و انواع آن...

ماهی کپور گونه‌های مختلفی دارد که روی هم رفته پرجمعیت‌ترین تیره‌ی ماهی‌های آب‌های شیرین را به وجود می‌آورند که از آن‌ها تحت عنوان سایپرینیدها (Cyprinids) یاد می‌شود. این ماهی‌ها به طور تقریبی در کل جهان وجود دارند اما حضور آنها به شکل طبیعی در استرالیا، آمریکای جنوبی و قطب‌های شمال و جنوب مشاهده نشده است. فَکِ تمامی گونه‌های مختلف این ماهی بدون دندان بوده و تقریباً تمام آن‌ها فلس دارند. کپورها به جای دندان استخوان‌هایی در ناحیه‌ی حلق دارند که به خرد کردن غذای آنها کمک می‌کند. در ادامه بیشتر با ماهی کپور و انواع آن آشنا می‌شوید.
فهرست عناوین آشنایی با انواع روش ماهیگیری در رودخانه های ایران

فهرست عناوین آشنایی با انواع روش ماهیگیری در رودخانه های ایران

روش ماهیگیری که برای صید ماهی مورد نظر خود انتخاب می نمایید، می تواند به عوامل مختلفی از جمله فصل صید، نوع طعمه، عمق و جریان آب و به ویژه نوع ماهی که قصد صید آن را دارید، بستگی داشته باشد. همچنین ممکن است ماهی گیری در هر کشوری نسبت به کشورهای دیگر به نحوی متفاوت و به شیوه های خاصی انجام گیرد.
  • روش ماهیگیری زیرآبی
  • روش ماهیگیری روآبی
  • روش ماهیگیری پشه
قلم چشمه هدایت فکر است، مقدس است و حرمت دارد، حرمتش نه برای صاحب قلم که برای صاحبان قلم و اندیشه هاست. امروز ابزارهای جدید ارتباطی به همه ما این امکان را داده اند تا بنویسیم، و اندیشه هایمان را با جهانیان به اشتراک بگذاریم، این امکان از جهتی فرصتی است برای تبادل سریع دانش و اطلاعات.

اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...