بسته 4 عددی طعمه ماهیگیری پاپر 7 سانت "رو آبی"

بسته 4 عددی لور ماهیگیری پوپر 7 سانت

از {{model.count}}
مقایسه
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: فروشگاه لوازم ماهیگیری "با ما بست"
آماده ارسال
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این بسته دارای 4 عدد ماهی مصنوعی به ترتیب ، طعمه 1 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر رد هد 7 سانتیمتر ، طعمه 2 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر یانگ 7 سانتیمتر  ، طعمه 3 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر آمازون 7سانتیمتر  ، طعمه 4 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر ولگا 7 سانتیمتر است.

محصولات مرتبط

طعمه 1 :طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر رد هد 7
رد هد 7 یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما رد هد 7 با طول 7 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 70 میلیمتر و وزن آن 10 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.
طعمه 2:طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر یانگ 7
یانگ 7 یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما یانگ 7 با طول 7 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 70 میلیمتر و وزن آن 10 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.
طعمه 3: طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر آمازون 7
آمازون7 یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما آمازون7 با طول 7 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 70 میلیمتر و وزن آن 10 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.

طعمه 4: طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر ولگا 7
ولگا7 یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما ولگا7 با طول 7 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 70 میلیمتر و وزن آن 10 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...