بسته 5 عددی طعمه ماهیگیری لور خشک استخوانی پاپر 9 سانت "رو آبی"

پکیج 5 عددی لور استخوانی خشک ماهی گیری پوپر 9 سانت

از {{model.count}}
مقایسه
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: فروشگاه لوازم ماهیگیری "با ما بست"
آماده ارسال
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بسته 5 عددی طعمه ماهیگیری لور خشک استخوانی پاپر 9 سانت "رو آبی" دارای 5 عدد ماهی مصنوعی به ترتیب ، طعمه 1 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر اوهایو 9 سانتیمتر  ،  طعمه 2 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر کاسای 9 سانتیمتر ، طعمه 3 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر آلدان 9 سانتیمتر ، طعمه 4 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر دنیپر 9 سانتیمتر  ، طعمه 5 : طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر اورال 9 سانتیمتر است.

محصولات مرتبط

طعمه 1 :طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر اوهایو 9
اوهایو یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما اوهایو 9 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 93 میلیمتر و وزن آن 12.5 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.
طعمه 2:طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر کاسای 9
کاسای یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما کاسای 9 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 93 میلیمتر و وزن آن 12.5 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.
طعمه 3: طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر آلدان 9
آلدان یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما آلدان 9 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 93 میلیمتر و وزن آن 12.5 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.

طعمه 4: طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر دنیپر 9
دنیپر یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما دنیپر 9 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 93 میلیمتر و وزن آن 12.5 گرم می باشد

طعمه 5: طعمه ماهیگیری لور خشک پاپر اورال 9
اورال یک طعمه ماهیگیری پاپر است با صورت صاف که علتی برای پاشش آب سطحی باشد. اما اورال 9 سانتیمتری همزمان سوراخ های آب شکاف برای ایجاد حباب بیشتر را نیز دارد. سطح نور شکن بدنه طعمه مصنوعی باعث جذب ماهی های عمقی تر این لور شما رو جذب خواهد کرد. ترکیب رنگ بندی و روکش این محصول مناسب هوای ابری و صاف روز می باشد . قلاب های فولادی ضد زنگ محصول سایز 4 هستند . چشم ها سه بعدی دنیپر حتی ماهی های با تجربه آب رو هم به صید ترغیب می کند. طول دقیق محصول 93 میلیمتر و وزن آن 12.5 گرم می باشد همچنین دارای توپ وزنه ی درونی لور که باعث طبیعی شدن حرکت و لانسه کشی راحت تر برای صید بهتر می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...