بایگانی نوشته‌ها

تمام دانستنی ها درباره چرخ های ماهیگیری  " بیت کستینگ "

تمام دانستنی ها درباره چرخ های ماهیگیری " بیت کستینگ "

در این مقاله کوشیدیم بخش بزرگی از سوالات شما عزیزان درباره چرخ های ماهیگیری بیت کستیگ را پاسخ دهیم . "با ما بست " فعال در عرصه محصولات و لوازم ماهیگیری همیشه برآن است که به عنوان بزرگترین و به روز ترین مرجع فروشگاه های اینترنتی لوازم ماهیگیری و شکار برای سوالات کاربردی شما کاربران عزیز پاسخ های علمی و فنی مناسب ارایه نماید. چرخ های ماهیگیری بیت کستینگ با توجه به مدت فراگیر شدن کوتاه خود در ایران برای کاربران عزیز ما جزو جذاب ترین موضوعات می باشد. "با ما بست" اولین و کامل ترین مجموعه ارایه دهنده چرخ های ماهیگیری بیت کستینگ در ایران ، با افتخار برای شما عزیزان به راحتی در دسترس قرار داده است.
همه ی چیز های دانستنی درباره چوب های ماهیگیری

همه ی چیز های دانستنی درباره چوب های ماهیگیری

وقتی بیرون می رویم و اولین چوب ماهیگیری خود را می خریم ، نوع ماهی که دنبال می کنیم و پول های زیبایی که خرج می کنیم اغلب دو عامل محدود کننده هستند.  در حالی که ما اکنون مجموعه کاملی را جمع آوری کرده ایم ، این عوامل هنوز ملاحظات کلیدی هستند هنگامی که ما به دنبال چوب ماهیگیری جدید برای افزودن به پکیج ماهیگیری خود هستیم.
اجرای طرح جامع احیاء و بازسازی ذخایر آبزیان در هرمزگان

اجرای طرح جامع احیاء و بازسازی ذخایر آبزیان در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، ساسان صادقی در جلسه هم اندیشی اجرای طرح جامع احیا و بازسازی ذخایر آبزیان در استان هرمزگان با حضور سرپرست معاونت صیدو بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان، رئیس بیولوژی و ارزیابی ذخایر پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان، معاون تحقیقات پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان، معاون پژوهشی اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان، خبردا
مشاهده گونه مهاجم "ماهی سوسماری" در رودخانه کرخه!

مشاهده گونه مهاجم "ماهی سوسماری" در رودخانه کرخه!

رئیس پارک ملی کرخه از مشاهده گونه مهاجم و غیربومی ماهی سوسماری در رودخانه کرخه خبر داد.به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد الوندی؛ رئیس پارک ملی کرخه در صفحه خود در صفحه مجازی از مشاهده گونه مهاجم و غیربومی ماهی سوسماری در رودخانه کرخه خبر داد و نوشت: این گونه احتمالاً از طریق تخلیه آکواریوم یا عمداً وارد آب‌های داخلی شده است. این گونه مهاجم غیربومی خطری جدی برای گونه‌های بومی رودخانه کرخه است.
انتصاب نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی

انتصاب نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی

طی حکمی ار سوی افشین ملایی نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی انتخاب شد. به گزارش ایلنا، در راستای پیشبرد اهداف فدراسیون و انجمن ماهیگیری ورزشی ایران، فعالیت در جهت استعدادیابی و هماهنگی‌های لازم با محیط‌زیست، ترویج فرهنگ ماهیگیری ورزشی با قلاب  «ماهی را  بگیر و رها کن» دوستی با طبیعت، برگزاری مسابقات خانوادگی و حمایت از حضور پررنگ‌تر بانوان و گروه‌های سنی مختلف و تدوین قوانین و مقررات جامع، شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های نقاط مختلف کشور و برنامه‌ریزی راهبردی و اجرایی طی  حکمی امیر مصدق به عنوان نخستین رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی فدراسیون همگانی ایران منصوب‌ شد.
منابع آبی رودخانه ارس تا 30 درصد با اجرای پروژه داپ کاهش میابد؟!!!

منابع آبی رودخانه ارس تا 30 درصد با اجرای پروژه داپ کاهش میابد؟!!!

هشدار اتاق ایران: اجرا و تکمیل پروژه «داپ» از سوی ترکیه سهم ایران از منابع آبی رودخانه ارس را تا ۳۰ درصد کاهش دهد ، لازم است اقدامات قوی‌تری از سوی ایران در چارچوب دیپلماسی آب در دستور کار قرار گیرد ترابر نیوز:بررسی‌های کمیسیون توسعه پایدار اتاق ایران اعلام کرد: اجرا و تکمیل آناتولی شرقی موسوم به داپ (DAP) کشور ترکیه در آینده نزدیک ممکن است سهم ایران از منابع آبی در حوضه آبریز ارس را بین ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد. قطع یا کاهش آورد رودخانه مرزی ارس توسط ترکیه منجر به مشکلات جدی برای تأمین آب شرب و کشاورزی مناطق پائین‌دست گردد.
میدونستی میتونی توی کیش ماهیگیری کنی؟

میدونستی میتونی توی کیش ماهیگیری کنی؟

جزیره کیش یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران می باشد که ظرفیت بالایی برای ایجاد تفریحات گوناگون دارد و خوشبختانه می توان گفت که بهره برداری نسبتاً درستی از این ظرفیت ها صورت گرفته است. یکی از تفریحات محبوب در میان گردشگران این جزیره زیبا، ماهیگیری در کیش می باشد که طرفداران مخصوص به خود را دارد، و برخی از گردشگران تنها با هدف ماهیگیری در کیش به این جزیره توریستی سفر می کنند.جزیره کیش زیبا ترین سواحل خلیج فارس را در خود جای داده است، سواحلی که دارای شن های نقره ای رنگ به همراه آب های آرام و زلال می باشند و از بهترین مکان ها برای ماهیگیری به شمار می آید. بد نیست بدانید که دور تا دور جزیره کیش با مرجان های دریایی بسیار زیبا پوشیده شده است و این مرجان ها  زیستگاه برخی از ماهی های موجود در خلیج فارس محسوب می شود و همین امر لذت ماهیگیری در کیش را دو چندان می کند، اگر از علاقمندان به ماهیگیری در کیش هستید در ادامه این مقاله با تیم لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در این رابطه کسب کنید.
همه چیز درباره اردک ماهی ، کوسه آب شیرین...

همه چیز درباره اردک ماهی ، کوسه آب شیرین...

اردک ماهی از نوع شکارچی و مهاجم است و در شکل ظاهری دارای سر که به شکل پوزه اردک پهن شده و دارای یک دهان با تعداد زیادی دندان تیز می‌باشد. این ماهی در میان خزه‌های آب‌های تمیز محل زندگیش به دنبال شکار می گردد و آماده حمله به هر موجود قابل خوردن مثل پرندگان در حال شنا در سطح آب است. این ماهی‌ها می‌توانند تا حداکثر طولی معادل ۱۸۳ سانتی متر رشد کرده و به حداکثر وزنی معادل ۳۵ کیلوگرم برسند. گزارش شده‌است که این ماهی می‌تواند تا ۳۰ سال زندگی کند. آنها شکلی کشیده و اژدر مانند با سری نوک تیز و دندانهای برنده همانند اغلب ماهی های شکارچی دارند. رنگ بدن آن ها خاکستری سبز با خال ها یا لکه‌های آشکار است. اشکال روی بدن اردک ماهی همانند اثر انگشت بوده و هر کدام با شکل ها و الگوهای متفاوت می‌باشند.
قلم چشمه هدایت فکر است، مقدس است و حرمت دارد، حرمتش نه برای صاحب قلم که برای صاحبان قلم و اندیشه هاست. امروز ابزارهای جدید ارتباطی به همه ما این امکان را داده اند تا بنویسیم، و اندیشه هایمان را با جهانیان به اشتراک بگذاریم، این امکان از جهتی فرصتی است برای تبادل سریع دانش و اطلاعات.

اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...